گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
http://www.fazroman.ir/wp-content/uploads/2017/01/o3lk_banner-1.gif

خانه » فروشگاه کتاب و رمان » کتاب صوتی شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری
کتاب صوتی شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری

کتاب صوتی شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری

کتاب صوتی شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری

کتاب صوتی شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری

نویسنده : آنتوان دو سنت اگزوپری

مترجم : احمد شاملو

راوی : گروه گویندگان

مدت :  ۵۶ دقیقه

حجم دانلود : ۱۰ مگابایت

تعداد فصل : ۲

ژانر : داستان و رمان خارجی, کودک و نوجوان

سال انتشار : ۱۳۹۵

سال انتشار صوتی : ۱۳۹۶

زبان : فارسی

کمی درباره کتاب :

کتاب صوتی «شازده کوچولو» (به فرانسهLe Petit Prince) نوشته آنتوان دو سنت اگزوپری، نویسنده و خلبان فرانسوی است. «شازده کوچولو» با ترجمه به بیش از ۲۵۰ زبان و فروش بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ است. داستان کتاب صوتی «شازده کوچولو» روایتی فلسفی از عشق، دوستی و هستی به شیوه‌ای سوررئالیستی است و از زاویه دید کودکی پرسشگر که از سیارک خیالی ب۶۱۲ آمده، روایت می‌شود. اما سر و کله شازده کوچولو از یک سیاره دیگر چگونه در زمین پیدا شد؟ هواپیمای اگزوپری خلبان در سال ۱۹۳۵ که برای شکستن رکورد پرواز بین…

قیمت برای همه ۷٫۵۰۰ تومن

 

خلاصه کتاب :

کتاب صوتی «شازده کوچولو» (به فرانسهLe Petit Prince) نوشته آنتوان دو سنت اگزوپری، نویسنده و خلبان فرانسوی است.
«شازده کوچولو» با ترجمه به بیش از ۲۵۰ زبان و فروش بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ است.
داستان کتاب صوتی «شازده کوچولو» روایتی فلسفی از عشق، دوستی و هستی به شیوه‌ای سوررئالیستی است و از زاویه دید کودکی پرسشگر که از سیارک خیالی ب۶۱۲ آمده، روایت می‌شود.
اما سر و کله شازده کوچولو از یک سیاره دیگر چگونه در زمین پیدا شد؟
هواپیمای اگزوپری خلبان در سال ۱۹۳۵ که برای شکستن رکورد پرواز بین پاریس و سایگون تلاش می‌کرد، در صحرای بزرگ آفریقا دچار نقص فنی شد و به ناچار همانجا فرود آمد و همین سانحه دستمایه الهام نویسنده شد.
در کتاب صوتی «شازده کوچولو» قهرمان داستان، خلبان بی‌نام، پس از فرود در بیابان با پسرکی کوچک آشنا می‌شود. پسرک به خلبان می‌گوید از اخترکی دوردست می‌آید و پس از سال‌ها زندگی در آنجا روزی تصمیم می‌گیرد برای اکتشاف اخترک‌های دیگر خانه را ترک کند.
پسرک همچنین برای خلبان از گل سرخ محبوبش که دلبسته اوست، از دیگر اخترک‌ها و از روباهی که او را روی زمین ملاقات کرده تعریف می‌کند اما در نهایت شازده کوچولو تصمیم می‌گیرد به اخترک خود باز گردد.
از کتاب صوتی «شازده کوچولو» طی شش دهه گذشته، یعنی از نخستین ترجمه در سال ۱۳۳۲ تا امروز، ترجمه‌های متعددی در زبان فارسی منتشر شده که از جمله شاخص‌ترین این مترجمان می‌توان به محمد قاضی، احمد شاملو و ابوالحسن نجفی اشاره کرد.
کتاب صوتی «شازده کوچولو» که تنظیم نمایشنامه‌ای آن نیز در این نسخه موجود است با ترجمه احمد شاملو، سرپرستی گویندگان ابوالحسن تهامی و با حضور گویندگانی از جمله ژرژ پطرسی, بهاره رهنما, نازنین یاری, آرزو روشناس, مریم رادپور, مانیا احمدی, افشین زی‌نوری, اردشیر منظم, بیژن علی‌محمدی, شایان شامبیاتی, حامد عزیزی, جواد پزشکیان و ابوالحسن تهامی ارائه می‌شود.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است